Astro Tool Corp. AGM06010
AGM06010 picture photo
Mfg. Part Number
AGM06010
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories
Brief Description
GAGE M22520/6-010
Datasheet Download
AGM06010.pdf
Availability of AGM06010
QUANTITY
AGM06010 Order Process
Ship out your order
Specifications of AGM06010
Internal Part NumberEIS-AGM06010
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AGM06010
Related LinksAGM0, AGM06010 Datasheet, Astro Tool Corp. Distributor
AGM06010 Details Description
Related parts for AGM06010
CONN HDR 50PIN GOLD VERT PCB datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 6A 8SOIC datasheet.pdf
IC EEPROM 256KBIT 150NS 32PLCC datasheet.pdf
RES SMD 9.31K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 112POS R/A .05 SLD datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 3A DO201AD datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf