Amphenol Industrial AIB030F28-11PS
AIB030F28-11PS picture photo
Mfg. Part Number
AIB030F28-11PS
Brief Description
GT 22C 4#12 18#16 PIN RECP
Datasheet Download
AIB030F28-11PS.pdf
Availability of AIB030F28-11PS
QUANTITY
AIB030F28-11PS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB030F28-11PS
Internal Part NumberEIS-AIB030F28-11PS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB030F28-11PS
Related LinksAIB030F, AIB030F28-11PS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB030F28-11PS Details Description
Related parts for AIB030F28-11PS
IC VOICE REC/PL 4-8MIN EX 28TSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 38POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 18 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
SWITCH SPDT 1A 30VDC BEVEL PLNGR datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-72VIN 05VOUT datasheet.pdf
IC HALL EFFECT SWITCH SOT23W datasheet.pdf
DKFP COMPENSATED CHOKE 1A datasheet.pdf
BCF 3.81/07/180 SN OR BX datasheet.pdf
CONN MULTI-TAP SNGL SIDE CLR datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CAP FILM 400VDC 0.36UF RADIAL datasheet.pdf