Amphenol Industrial AIB0U28-51PC
AIB0U28-51PC picture photo
Mfg. Part Number
AIB0U28-51PC
Brief Description
GT 12C 12#12 PIN RECP
Datasheet Download
AIB0U28-51PC.pdf
Availability of AIB0U28-51PC
QUANTITY
AIB0U28-51PC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB0U28-51PC
Internal Part NumberEIS-AIB0U28-51PC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB0U28-51PC
Related LinksAIB0U2, AIB0U28-51PC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB0U28-51PC Details Description
Related parts for AIB0U28-51PC
YOKE CLAMP W/BLUE HOOD 6MM datasheet.pdf
SWITCH SNAP SPDT 20A SCREW TERM datasheet.pdf
IC MPU MPC82XX 200MHZ 408TBGA datasheet.pdf
RES SMD 51K OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EYELET datasheet.pdf
CABLE 5POS M12 PLUG-SOCKET 0.6M datasheet.pdf
CONN STACKED SFP+ 2X4 160POS datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 5G OHM 8SMD datasheet.pdf
RJ45 NO SHIELD LED 8 PORT datasheet.pdf
PRESS FIT RECEPT datasheet.pdf
RES SMD 0.453 OHM 1% 1W 0612 datasheet.pdf