Amphenol Industrial AIB2-24-67PS
AIB2-24-67PS picture photo
Mfg. Part Number
AIB2-24-67PS
Brief Description
GT 19C 19#12 RECP BOX
Datasheet Download
AIB2-24-67PS.pdf
Availability of AIB2-24-67PS
QUANTITY
AIB2-24-67PS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB2-24-67PS
Internal Part NumberEIS-AIB2-24-67PS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB2-24-67PS
Related LinksAIB2-2, AIB2-24-67PS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB2-24-67PS Details Description
Related parts for AIB2-24-67PS
MOSFET P-CH 200V 0.11A TO92-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC COMP TTL/CMOS 1CHAN 12-LFCSP datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
MOUNTING BLOCK datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 83MM datasheet.pdf
RES 0.05 OHM 2W .5% RADIAL datasheet.pdf
IC MCU ARM 128KB FLASH 44LGA datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RES 3.48 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
3-SLOT TABLE MOUNT CARD CAGE datasheet.pdf
CAP FILM 9.1 NF 10% 400VDC AXIAL datasheet.pdf