Amphenol Industrial AIB30-20-29PCL
AIB30-20-29PCL picture photo
Mfg. Part Number
AIB30-20-29PCL
Brief Description
GT 17C 17#16 PIN RECP WALL
Datasheet Download
AIB30-20-29PCL.pdf
Availability of AIB30-20-29PCL
QUANTITY
AIB30-20-29PCL Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30-20-29PCL
Internal Part NumberEIS-AIB30-20-29PCL
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30-20-29PCL
Related LinksAIB30-2, AIB30-20-29PCL Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30-20-29PCL Details Description
Related parts for AIB30-20-29PCL
TRANS NPN 140V 0.6A TO-92 datasheet.pdf
OPTOISO 7.5KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 4MM OVAL T/H datasheet.pdf
CAP CER 47PF 16V C0G 01005 datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 680MA 515 MOHM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
METRAL HDR 5RX4M datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf