Amphenol Industrial AIB30-24-AJSXC-C36-B30
AIB30-24-AJSXC-C36-B30 picture photo
Mfg. Part Number
AIB30-24-AJSXC-C36-B30
Brief Description
GT 25C 25#16 (20-24) SKT RECP
Datasheet Download
AIB30-24-AJSXC-C36-B30.pdf
Availability of AIB30-24-AJSXC-C36-B30
QUANTITY
AIB30-24-AJSXC-C36-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30-24-AJSXC-C36-B30
Internal Part NumberEIS-AIB30-24-AJSXC-C36-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30-24-AJSXC-C36-B30
Related LinksAIB30-24-AJ, AIB30-24-AJSXC-C36-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30-24-AJSXC-C36-B30 Details Description
Related parts for AIB30-24-AJSXC-C36-B30
CAP CER 2200PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
IC ADC 10BIT 40MSPS LP 28-SOIC datasheet.pdf
POWER STRIP 6 OUTLET BEIGE datasheet.pdf
RES SMD 2.49K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RCKMNT CHS FRM 19" 4U 84HP 400MM datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
RES 4.7K OHM 1/4W .02% AXIAL datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR GN1407 datasheet.pdf
CONN M8 FML 3POS datasheet.pdf
RES 50 OHM 13W 5% AXIAL datasheet.pdf
FUSE-D2 2A T GL/GG 500VAC E27 datasheet.pdf