Amphenol Industrial AIB30-28-51PS
AIB30-28-51PS picture photo
Mfg. Part Number
AIB30-28-51PS
Brief Description
GT 12C 12#12 PIN RECP WALL RM
Datasheet Download
AIB30-28-51PS.pdf
Availability of AIB30-28-51PS
QUANTITY
AIB30-28-51PS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30-28-51PS
Internal Part NumberEIS-AIB30-28-51PS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30-28-51PS
Related LinksAIB30-, AIB30-28-51PS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30-28-51PS Details Description
Related parts for AIB30-28-51PS
IC VREF SERIES 3.3V 8SOIC datasheet.pdf
TRANS NPN/PNP 50V 0.1A MINI6 datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
MGRID HDR SHRD VT /SLOTSTDF datasheet.pdf
TORQUE MOTOR datasheet.pdf
IC FPGA 650 I/O 1761FCBGA datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
BOARD EVAL SI468X WLCSP datasheet.pdf
JFET N-CH 30V 20MA SOT-23 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf