Amphenol Industrial AIB30-32-22PH1-B30-025
AIB30-32-22PH1-B30-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIB30-32-22PH1-B30-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 54C 54#16 PIN RECP WALL RM
Datasheet Download
AIB30-32-22PH1-B30-025.pdf
Availability of AIB30-32-22PH1-B30-025
QUANTITY
AIB30-32-22PH1-B30-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30-32-22PH1-B30-025
Internal Part NumberEIS-AIB30-32-22PH1-B30-025
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30-32-22PH1-B30-025
Related LinksAIB30-32-22, AIB30-32-22PH1-B30-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30-32-22PH1-B30-025 Details Description
Related parts for AIB30-32-22PH1-B30-025
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 390PF 1KV NP0 2220 datasheet.pdf
RES SMD 43 OHM 5% 1/32W 01005 datasheet.pdf
CAP CER 270PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 4PLCC SMD datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 100mA Backlight, Camera Flash TSOT-23-6 datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 5" .50MM 14POS datasheet.pdf
LENS GREEN TRANPARENT CYLINDER datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS R/A .100" GOLD datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
TRIMMER 250 OHM 0.5W TH datasheet.pdf