Amphenol Industrial AIB30-36-10PH
AIB30-36-10PH picture photo
Mfg. Part Number
AIB30-36-10PH
Brief Description
GT 48C 48#16 PIN RECP WALL RM
Datasheet Download
AIB30-36-10PH.pdf
Availability of AIB30-36-10PH
QUANTITY
AIB30-36-10PH Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30-36-10PH
Internal Part NumberEIS-AIB30-36-10PH
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30-36-10PH
Related LinksAIB30-, AIB30-36-10PH Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30-36-10PH Details Description
Related parts for AIB30-36-10PH
FUSE CERM 4A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
RES CHAS MNT 150 OHM 5% 16W datasheet.pdf
IC FET RF LDMOS 45W H-30265 datasheet.pdf
RES SMD 432K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
KK 156 CRIMP HOUSING RAMP 16POS datasheet.pdf
IC TRANSCEIVER 8-SOIC datasheet.pdf
THERMO PAD 8810 PWR MOD W/ADH datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS 1.25MM RA TH datasheet.pdf