Amphenol Industrial AIB30FC28-21SC
AIB30FC28-21SC picture photo
Mfg. Part Number
AIB30FC28-21SC
Brief Description
GT 37C 37#16 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
AIB30FC28-21SC.pdf
Availability of AIB30FC28-21SC
QUANTITY
AIB30FC28-21SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30FC28-21SC
Internal Part NumberEIS-AIB30FC28-21SC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30FC28-21SC
Related LinksAIB30FC, AIB30FC28-21SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30FC28-21SC Details Description
Related parts for AIB30FC28-21SC
PHOTODIODE 850NM 5MM CLEAR datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 56BGA datasheet.pdf
RES 120 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 10POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
Crystal 14.31818MHz 30ppm Series 50 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
IC INVERTER HS CMOS 5TSSOP datasheet.pdf
RES 10K OHM 10W 5% RADIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS INLINE PIN datasheet.pdf
KIT BOOT ADAPTER datasheet.pdf
CAP FILM 0.01UF 5% 1250VDC AXIAL datasheet.pdf