Amphenol Industrial AIB30T16S-1SWC-B30-027-C14
AIB30T16S-1SWC-B30-027-C14 picture photo
Mfg. Part Number
AIB30T16S-1SWC-B30-027-C14
Brief Description
GT 7C 7#16S (20-22) SKT RECP W
Datasheet Download
AIB30T16S-1SWC-B30-027-C14.pdf
Availability of AIB30T16S-1SWC-B30-027-C14
QUANTITY
AIB30T16S-1SWC-B30-027-C14 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30T16S-1SWC-B30-027-C14
Internal Part NumberEIS-AIB30T16S-1SWC-B30-027-C14
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30T16S-1SWC-B30-027-C14
Related LinksAIB30T16S-1SW, AIB30T16S-1SWC-B30-027-C14 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30T16S-1SWC-B30-027-C14 Details Description
Related parts for AIB30T16S-1SWC-B30-027-C14
RES ARRAY 4 RES 220 OHM 8SIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SENS PROX M18 14MM DC2W-NO datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 8" 0.50MM 23POS datasheet.pdf
CAP TANT 0.39UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf
TIMER RELAY SWITCH-ON DELAY 24V datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE SKT RA datasheet.pdf