Amphenol Industrial AIB30UCSB4-24-28SC-B30
AIB30UCSB4-24-28SC-B30 picture photo
Mfg. Part Number
AIB30UCSB4-24-28SC-B30
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 24C 24#16 RECP WALL RM
Datasheet Download
AIB30UCSB4-24-28SC-B30.pdf
Availability of AIB30UCSB4-24-28SC-B30
QUANTITY
AIB30UCSB4-24-28SC-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30UCSB4-24-28SC-B30
Internal Part NumberEIS-AIB30UCSB4-24-28SC-B30
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30UCSB4-24-28SC-B30
Related LinksAIB30UCSB4-, AIB30UCSB4-24-28SC-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30UCSB4-24-28SC-B30 Details Description
Related parts for AIB30UCSB4-24-28SC-B30
CONN RCPT 41POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
OSC VCXO 116.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
LEAD PLUG STK BAN 2MM RED 18" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
VARISTOR 247V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
ACCY MOUNT BMM 3/8 58A datasheet.pdf
PATCH CABLES 550MHZ 30V 50U CONN datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 4SMD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 140KHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf