Amphenol Industrial AIB30UHSB4-24-28PZC-B30
AIB30UHSB4-24-28PZC-B30 picture photo
Mfg. Part Number
AIB30UHSB4-24-28PZC-B30
Brief Description
GT 24C 24#16 PIN RECP WALL
Datasheet Download
AIB30UHSB4-24-28PZC-B30.pdf
Availability of AIB30UHSB4-24-28PZC-B30
QUANTITY
AIB30UHSB4-24-28PZC-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30UHSB4-24-28PZC-B30
Internal Part NumberEIS-AIB30UHSB4-24-28PZC-B30
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30UHSB4-24-28PZC-B30
Related LinksAIB30UHSB4-, AIB30UHSB4-24-28PZC-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30UHSB4-24-28PZC-B30 Details Description
Related parts for AIB30UHSB4-24-28PZC-B30
IC REG LDO 5V 0.2A 8WSON datasheet.pdf
CABLE D-SUB-AMP37B/AE37M/AMP37B datasheet.pdf
DIP CABLE - HDP40H/AE40M/HDP40H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
FUSE M/TL 5X25MM INDICATOR .160A datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 5W SMBG datasheet.pdf
Connector Socket 20 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 10A datasheet.pdf
MULTI-PAIR 4COND 26AWG SHLD 100' datasheet.pdf
CAP FILM 0.03UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf