Amphenol Industrial AIB4F22-20SC
AIB4F22-20SC picture photo
Mfg. Part Number
AIB4F22-20SC
Brief Description
GT 14C 14#16 SKT PLUG RUBBER
Datasheet Download
AIB4F22-20SC.pdf
Availability of AIB4F22-20SC
QUANTITY
AIB4F22-20SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB4F22-20SC
Internal Part NumberEIS-AIB4F22-20SC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB4F22-20SC
Related LinksAIB4F2, AIB4F22-20SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB4F22-20SC Details Description
Related parts for AIB4F22-20SC
CIR BRKR 700MA 250VAC 80VDC datasheet.pdf
CARD EDGE 12POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
RES CHAS MNT 220 OHM 5% 120W datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 20AWG WHITE datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 220MA 1.5 OHM datasheet.pdf
ACCY MOUNT BMM 3/4" TFX BNCM datasheet.pdf
CONN RCPT datasheet.pdf
Connector Header 22 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets 15, 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP CER 3.6PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf