Amphenol Industrial AIB6E22-13SC
AIB6E22-13SC picture photo
Mfg. Part Number
AIB6E22-13SC
Brief Description
GT 5C 4#12 1#16 SKT PLUG
Datasheet Download
AIB6E22-13SC.pdf
Availability of AIB6E22-13SC
QUANTITY
AIB6E22-13SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6E22-13SC
Internal Part NumberEIS-AIB6E22-13SC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6E22-13SC
Related LinksAIB6E2, AIB6E22-13SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6E22-13SC Details Description
Related parts for AIB6E22-13SC
POT 1K OHM 1W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO35 datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 200MA 1.8 OHM datasheet.pdf
OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
XFRMR TOROIDAL 1000VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CONN RCPT 13 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU ARM 32KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3.5A datasheet.pdf
SOLDERSLEEVE datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 16V X7R 0402 datasheet.pdf