Amphenol Industrial AIB6FA22-22SXC
AIB6FA22-22SXC picture photo
Mfg. Part Number
AIB6FA22-22SXC
Brief Description
GT 4C 4#8 SKT PLUG
Datasheet Download
AIB6FA22-22SXC.pdf
Availability of AIB6FA22-22SXC
QUANTITY
AIB6FA22-22SXC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6FA22-22SXC
Internal Part NumberEIS-AIB6FA22-22SXC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6FA22-22SXC
Related LinksAIB6FA2, AIB6FA22-22SXC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6FA22-22SXC Details Description
Related parts for AIB6FA22-22SXC
FIXED IND 68UH 610MA 460 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 71.5 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 1.8MSPS 12-TQFN datasheet.pdf
CABLE PARALLEL DB25M - CEN36M 6' datasheet.pdf
IC SRAM 128KBIT 15NS 64TQFP datasheet.pdf
RES 14.7 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 22UF 6.3V X7R 1206 datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT datasheet.pdf
IC FPGA 288 I/O 896FBGA datasheet.pdf
CONN M12 4POS datasheet.pdf