Amphenol Industrial AIB6FA28-15SYS-B30
AIB6FA28-15SYS-B30 picture photo
Mfg. Part Number
AIB6FA28-15SYS-B30
Brief Description
GT 35C 35#16 SKT PLUG
Datasheet Download
AIB6FA28-15SYS-B30.pdf
Availability of AIB6FA28-15SYS-B30
QUANTITY
AIB6FA28-15SYS-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6FA28-15SYS-B30
Internal Part NumberEIS-AIB6FA28-15SYS-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6FA28-15SYS-B30
Related LinksAIB6FA28-, AIB6FA28-15SYS-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6FA28-15SYS-B30 Details Description
Related parts for AIB6FA28-15SYS-B30
CONN EDGECARD 98POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1UF 10V Y5V 0805 datasheet.pdf
RELAY SOCKET PCB SIZE III datasheet.pdf
CAP CER 1.7PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf
RES 2.8K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
KIT CONN FC SM 3.0 METAL datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf