Amphenol Industrial AIB6FC14S-1SC
AIB6FC14S-1SC picture photo
Mfg. Part Number
AIB6FC14S-1SC
Brief Description
GT 3C 3#16S SKT PLUG
Datasheet Download
AIB6FC14S-1SC.pdf
Availability of AIB6FC14S-1SC
QUANTITY
AIB6FC14S-1SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6FC14S-1SC
Internal Part NumberEIS-AIB6FC14S-1SC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6FC14S-1SC
Related LinksAIB6FC, AIB6FC14S-1SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6FC14S-1SC Details Description
Related parts for AIB6FC14S-1SC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V datasheet.pdf
IC CPLD 192MC 10NS 160QFP datasheet.pdf
TVS DIODE 70VWM 113VC SMD datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 14POS datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
INSERTION BIT 20 GA datasheet.pdf
Crystal 19.2000MHz 10ppm 12pF 300 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB datasheet.pdf
3.5MM SCREWLESS, 6 POSN datasheet.pdf