Amphenol Industrial AIB6HDFA22-10PS
AIB6HDFA22-10PS picture photo
Mfg. Part Number
AIB6HDFA22-10PS
Brief Description
GT 4C 4#16 SKT PLUG
Datasheet Download
AIB6HDFA22-10PS.pdf
Availability of AIB6HDFA22-10PS
QUANTITY
AIB6HDFA22-10PS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6HDFA22-10PS
Internal Part NumberEIS-AIB6HDFA22-10PS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6HDFA22-10PS
Related LinksAIB6HDF, AIB6HDFA22-10PS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6HDFA22-10PS Details Description
Related parts for AIB6HDFA22-10PS
IC OPAMP GP 16MHZ 14SOIC datasheet.pdf
#6 SCRW MT FOR TAK-TY datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 4A DO214AB datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 108BGA datasheet.pdf
HBMT MBOARD ASSY UNPLATED datasheet.pdf
RES 2.9K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 10K OHM 10% 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 136VWM 219VC DO201AD datasheet.pdf
CONN HDR 42POS 0.100 SMD datasheet.pdf
OSC XO 46.32MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf