Amphenol Industrial AIB6LC14S-2SC-L
AIB6LC14S-2SC-L picture photo
Mfg. Part Number
AIB6LC14S-2SC-L
Brief Description
GT 4C 4#16S SKT PLUG
Datasheet Download
AIB6LC14S-2SC-L.pdf
Availability of AIB6LC14S-2SC-L
QUANTITY
AIB6LC14S-2SC-L Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6LC14S-2SC-L
Internal Part NumberEIS-AIB6LC14S-2SC-L
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6LC14S-2SC-L
Related LinksAIB6LC1, AIB6LC14S-2SC-L Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6LC14S-2SC-L Details Description
Related parts for AIB6LC14S-2SC-L
FIXED IND 100UH 1.2A 271.7 MOHM datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS 26AWG MTA-100 datasheet.pdf
RES SMD 1.2K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG LDO 0.75V 0.15A TSOT23-5 datasheet.pdf
RES 909 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS STRGHT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 14.7 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 33.2K OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf