Amphenol Industrial AIB6TA18-10PC-025
AIB6TA18-10PC-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIB6TA18-10PC-025
Brief Description
GT 4C 4#12 PIN PLUG RTANG
Datasheet Download
AIB6TA18-10PC-025.pdf
Availability of AIB6TA18-10PC-025
QUANTITY
AIB6TA18-10PC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6TA18-10PC-025
Internal Part NumberEIS-AIB6TA18-10PC-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6TA18-10PC-025
Related LinksAIB6TA18, AIB6TA18-10PC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6TA18-10PC-025 Details Description
Related parts for AIB6TA18-10PC-025
IC ADSL LINE DRIVER LP 20-SOIC datasheet.pdf
IC SRAM 8KBIT 25NS 64TQFP datasheet.pdf
INDUCTOR COMMON MODE 100UH 0.3A datasheet.pdf
CONN HEADER BREAKAWAY 40POS .100 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2.5A SYNC 16QFN datasheet.pdf
LED CBI 3MM 3X1 YLW/YLW/GRN datasheet.pdf
RES 15.8 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 0.332 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE D 12 CKTS LGT 229 datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.33A 222 MOHM TH datasheet.pdf