Amphenol Industrial AIB6TA22-2PC-025
AIB6TA22-2PC-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIB6TA22-2PC-025
Brief Description
GT 3C 3#8 PIN PLUG RTANG
Datasheet Download
AIB6TA22-2PC-025.pdf
Availability of AIB6TA22-2PC-025
QUANTITY
AIB6TA22-2PC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6TA22-2PC-025
Internal Part NumberEIS-AIB6TA22-2PC-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6TA22-2PC-025
Related LinksAIB6TA22, AIB6TA22-2PC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6TA22-2PC-025 Details Description
Related parts for AIB6TA22-2PC-025
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 120PF 2KV X7R 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 220VWM 356VC AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201AE datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU SOT23-5 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 5A 240VAC 28VDC datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
TVS DIODE 28VWM 51.5VC SOD57 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf