Amphenol Industrial AIB6U18-19PX-B30-025-C13-L
AIB6U18-19PX-B30-025-C13-L picture photo
Mfg. Part Number
AIB6U18-19PX-B30-025-C13-L
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 10C 10#16 (18-20) PIN PLUG
Datasheet Download
AIB6U18-19PX-B30-025-C13-L.pdf
Availability of AIB6U18-19PX-B30-025-C13-L
QUANTITY
AIB6U18-19PX-B30-025-C13-L Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6U18-19PX-B30-025-C13-L
Internal Part NumberEIS-AIB6U18-19PX-B30-025-C13-L
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6U18-19PX-B30-025-C13-L
Related LinksAIB6U18-19PX-, AIB6U18-19PX-B30-025-C13-L Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6U18-19PX-B30-025-C13-L Details Description
Related parts for AIB6U18-19PX-B30-025-C13-L
RES 620 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 113 OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TVS DIODE 85VWM 151VC SMB datasheet.pdf
FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
RES 13K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONN HDR 6POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 15V 2214 datasheet.pdf