Amphenol Industrial AIB6UHST4-20-15PC
AIB6UHST4-20-15PC picture photo
Mfg. Part Number
AIB6UHST4-20-15PC
Brief Description
GT 7C 7#12 PIN PLUG
Datasheet Download
AIB6UHST4-20-15PC.pdf
Availability of AIB6UHST4-20-15PC
QUANTITY
AIB6UHST4-20-15PC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6UHST4-20-15PC
Internal Part NumberEIS-AIB6UHST4-20-15PC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6UHST4-20-15PC
Related LinksAIB6UHST, AIB6UHST4-20-15PC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6UHST4-20-15PC Details Description
Related parts for AIB6UHST4-20-15PC
IC AUDIO CODEC '97 18BIT 48LQFP datasheet.pdf
CAP CER 2.7PF 150V 0606 datasheet.pdf
HEATSHRINK 4.75MM ID 50MM L datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
RES 95.3 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 20 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
LENS ATTACHEMENT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf