Amphenol Industrial AIB6US16-59PC-023
AIB6US16-59PC-023 picture photo
Mfg. Part Number
AIB6US16-59PC-023
Brief Description
GT 4C 4#12 PIN PLUG UNI
Datasheet Download
AIB6US16-59PC-023.pdf
Availability of AIB6US16-59PC-023
QUANTITY
AIB6US16-59PC-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6US16-59PC-023
Internal Part NumberEIS-AIB6US16-59PC-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6US16-59PC-023
Related LinksAIB6US16, AIB6US16-59PC-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6US16-59PC-023 Details Description
Related parts for AIB6US16-59PC-023
CONN HEADER 41POS 1MM VERT SMD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 62 Position Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 900MA 280 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 0.82UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
OCEAN SIDE FEED APPLICATOR datasheet.pdf
CAP CER 36PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
IMPACT 4X6 85OHM BP DUAL ENDWALL datasheet.pdf