Amphenol Industrial AIB7-20-4PC
AIB7-20-4PC picture photo
Mfg. Part Number
AIB7-20-4PC
Brief Description
GT 4C 4#12 PIN RECP JAM
Datasheet Download
AIB7-20-4PC.pdf
Availability of AIB7-20-4PC
QUANTITY
AIB7-20-4PC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB7-20-4PC
Internal Part NumberEIS-AIB7-20-4PC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB7-20-4PC
Related LinksAIB7-, AIB7-20-4PC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB7-20-4PC Details Description
Related parts for AIB7-20-4PC
RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 2008 datasheet.pdf
Connector Header 72 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
Crystal 3.6864MHz 30ppm 20pF 150 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
RES 54.9K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
BOARD LEVEL HEAT SINK datasheet.pdf
IC LED Driver Linear PWM Dimming 25mA Backlight 8-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 820PF 200V X7R AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 18A DPAK-4 datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
FRONT PANEL KIT 3U 3HP VME datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf