Amphenol Industrial AIB7-22-8SWC
AIB7-22-8SWC picture photo
Mfg. Part Number
AIB7-22-8SWC
Brief Description
GT 2C 2#12 SKT RECP JAM
Datasheet Download
AIB7-22-8SWC.pdf
Availability of AIB7-22-8SWC
QUANTITY
AIB7-22-8SWC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB7-22-8SWC
Internal Part NumberEIS-AIB7-22-8SWC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB7-22-8SWC
Related LinksAIB7-2, AIB7-22-8SWC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB7-22-8SWC Details Description
Related parts for AIB7-22-8SWC
RES 620K OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
BANANA PLUG/JACK ISOL BLACK datasheet.pdf
RES SMD 13.7 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
3 dB HYBRID COUPLER 880MHZ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
RES 499 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC datasheet.pdf
CAP FILM 2.2NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
SMA BLKHD JCK IP67-AMC PLG 100MM datasheet.pdf