Amphenol Industrial AIBC1U20-15SC
AIBC1U20-15SC picture photo
Mfg. Part Number
AIBC1U20-15SC
Brief Description
ACB 7C 7#12 SKT RECP LINE
Datasheet Download
AIBC1U20-15SC.pdf
Availability of AIBC1U20-15SC
QUANTITY
AIBC1U20-15SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIBC1U20-15SC
Internal Part NumberEIS-AIBC1U20-15SC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIBC1U20-15SC
Related LinksAIBC1U, AIBC1U20-15SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIBC1U20-15SC Details Description
Related parts for AIBC1U20-15SC
VARISTOR 23V 100A 2-SMD datasheet.pdf
RES 330 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 8SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 7POS 90DEG 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf