Amphenol Industrial AIBC30-14S-6SWC-B30-L
AIBC30-14S-6SWC-B30-L picture photo
Mfg. Part Number
AIBC30-14S-6SWC-B30-L
Brief Description
ACAB 6C 6#16S SKT RECP WALL
Datasheet Download
AIBC30-14S-6SWC-B30-L.pdf
Availability of AIBC30-14S-6SWC-B30-L
QUANTITY
AIBC30-14S-6SWC-B30-L Order Process
Ship out your order
Specifications of AIBC30-14S-6SWC-B30-L
Internal Part NumberEIS-AIBC30-14S-6SWC-B30-L
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIBC30-14S-6SWC-B30-L
Related LinksAIBC30-14S, AIBC30-14S-6SWC-B30-L Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIBC30-14S-6SWC-B30-L Details Description
Related parts for AIBC30-14S-6SWC-B30-L
IC MPU I186 20MHZ 100MQFP datasheet.pdf
IC DAC 10BIT QUAD 4.096V 16QFN datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W datasheet.pdf
RES 8.25K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
GDT 420V 20% 5KA T/H FAIL SHORT datasheet.pdf
IC BUFFER/LINE DVR 16BIT 16HXQFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM R-TAB datasheet.pdf
1UF 250V 8X17.5 85C AXI datasheet.pdf