Amphenol Industrial AIBC6GHSB2-14S-1SC-B30-L
AIBC6GHSB2-14S-1SC-B30-L picture photo
Mfg. Part Number
AIBC6GHSB2-14S-1SC-B30-L
Brief Description
ACB 3C 3#16S SKT PLUG
Datasheet Download
AIBC6GHSB2-14S-1SC-B30-L.pdf
Availability of AIBC6GHSB2-14S-1SC-B30-L
QUANTITY
AIBC6GHSB2-14S-1SC-B30-L Order Process
Ship out your order
Specifications of AIBC6GHSB2-14S-1SC-B30-L
Internal Part NumberEIS-AIBC6GHSB2-14S-1SC-B30-L
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIBC6GHSB2-14S-1SC-B30-L
Related LinksAIBC6GHSB2-1, AIBC6GHSB2-14S-1SC-B30-L Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIBC6GHSB2-14S-1SC-B30-L Details Description
Related parts for AIBC6GHSB2-14S-1SC-B30-L
FIXED IND 330NH 780MA 200 MOHM datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 14POS STR datasheet.pdf
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.25A 115V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 124 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
LED YELLOW CLEAR 4DIP THRU HOLE datasheet.pdf
OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
RES 2.74 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 42.2K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 0.13 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf