Panasonic Industrial Automation Sales AIGN15W232T02
AIGN15W232T02 picture photo
Mfg. Part Number
AIGN15W232T02
Manufacturer
Product Category
Controllers - Accessories
Brief Description
15" 2GB RAM TFT COLOR
Datasheet Download
AIGN15W232T02.pdf
Availability of AIGN15W232T02
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
AIGN15W232T02 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIGN15W232T02
Internal Part NumberEIS-AIGN15W232T02
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLGN Series 13/Aug/2014
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyControllers - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIGN15W232T02
Related LinksAIGN15, AIGN15W232T02 Datasheet, Panasonic Industrial Automation Sales Distributor
AIGN15W232T02 Details Description
Related parts for AIGN15W232T02
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 39.2 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CC2510F32RSPG3 datasheet.pdf
IC FIFO 256X18 SYNC 15NS 64-TQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 1POS FREE HNG W/SCKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 1.5W DO214AA datasheet.pdf
TRANS CURR SENSE 1:1000 150A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
RES 6.43 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 56POS PIN datasheet.pdf