Amphenol Industrial AIT1A9767-22-8-22-23SS
AIT1A9767-22-8-22-23SS picture photo
Mfg. Part Number
AIT1A9767-22-8-22-23SS
Brief Description
ER 8C 8#12 SKT RECP
Datasheet Download
AIT1A9767-22-8-22-23SS.pdf
Availability of AIT1A9767-22-8-22-23SS
QUANTITY
AIT1A9767-22-8-22-23SS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT1A9767-22-8-22-23SS
Internal Part NumberEIS-AIT1A9767-22-8-22-23SS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT1A9767-22-8-22-23SS
Related LinksAIT1A9767-2, AIT1A9767-22-8-22-23SS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT1A9767-22-8-22-23SS Details Description
Related parts for AIT1A9767-22-8-22-23SS
SOLDER RA FLUX 18AWG 63/37 1LB datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:4 100MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 301 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 35V 10% 2917 datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD datasheet.pdf
CONN BACKSHELL SZ 8 1/2-20 OLIVE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 39POS PIN datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 512KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
CABLE TIE RELEASABLE:NYL NATURAL datasheet.pdf
IC SRAM 256KBIT 45NS 28CDIP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf