Amphenol Industrial AIT1CGE21ML3-16S-1SC
AIT1CGE21ML3-16S-1SC picture photo
Mfg. Part Number
AIT1CGE21ML3-16S-1SC
Brief Description
ER 7C 7#16S SKT RECP LINE
Datasheet Download
AIT1CGE21ML3-16S-1SC.pdf
Availability of AIT1CGE21ML3-16S-1SC
QUANTITY
AIT1CGE21ML3-16S-1SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT1CGE21ML3-16S-1SC
Internal Part NumberEIS-AIT1CGE21ML3-16S-1SC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT1CGE21ML3-16S-1SC
Related LinksAIT1CGE21M, AIT1CGE21ML3-16S-1SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT1CGE21ML3-16S-1SC Details Description
Related parts for AIT1CGE21ML3-16S-1SC
BOX ABS ALMOND 4.25"L X 2.6"W datasheet.pdf
RES SMD 4.32K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 1.2205V SC70 datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 16WSOIC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 4K OHM 5% 1006 datasheet.pdf
LED ZENIGATA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100" datasheet.pdf