Amphenol Industrial AIT1TA22-28SS
AIT1TA22-28SS picture photo
Mfg. Part Number
AIT1TA22-28SS
Brief Description
ER 7C 7#12 SKT RECP
Datasheet Download
AIT1TA22-28SS.pdf
Availability of AIT1TA22-28SS
QUANTITY
AIT1TA22-28SS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT1TA22-28SS
Internal Part NumberEIS-AIT1TA22-28SS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT1TA22-28SS
Related LinksAIT1TA, AIT1TA22-28SS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT1TA22-28SS Details Description
Related parts for AIT1TA22-28SS
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
RES 2.56K OHM 1W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 16A SPST datasheet.pdf
T4012, 3NC+1NO BBM, NO ACTUATOR datasheet.pdf
CABLE 5POS .100 JUMPER 6 INCH datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM 3A 28-TQFN datasheet.pdf
350 TB WIR PRO 180 SOLID datasheet.pdf
CTV 5C 5#16 PIN J/N RECP datasheet.pdf
3,3UF 63V 5X11 datasheet.pdf