Amphenol Industrial AIT2-18-1SS-025
AIT2-18-1SS-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIT2-18-1SS-025
Brief Description
ER 10C 10#16 SKT RECP
Datasheet Download
AIT2-18-1SS-025.pdf
Availability of AIT2-18-1SS-025
QUANTITY
AIT2-18-1SS-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT2-18-1SS-025
Internal Part NumberEIS-AIT2-18-1SS-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT2-18-1SS-025
Related LinksAIT2-18, AIT2-18-1SS-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT2-18-1SS-025 Details Description
Related parts for AIT2-18-1SS-025
CONN EDGECARD 36POS .156 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC RESET MPU LOW PWR SOT23-5 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST FLYBK PWM 8SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 9.72VWM 17.3VC DO204AC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
RES 920 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T412 datasheet.pdf
CAP CER 240PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf