Amphenol Industrial AIT2-20-3SS-472
AIT2-20-3SS-472 picture photo
Mfg. Part Number
AIT2-20-3SS-472
Brief Description
ER 3C 3#12 SKT RECP
Datasheet Download
AIT2-20-3SS-472.pdf
Availability of AIT2-20-3SS-472
QUANTITY
AIT2-20-3SS-472 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT2-20-3SS-472
Internal Part NumberEIS-AIT2-20-3SS-472
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT2-20-3SS-472
Related LinksAIT2-20, AIT2-20-3SS-472 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT2-20-3SS-472 Details Description
Related parts for AIT2-20-3SS-472
CONN PLUG 60POS 1MM VERT SMD datasheet.pdf
LED HOLDER CLIP & RING T-1 FLANG datasheet.pdf
RES SMD 0.12 OHM 2% 1/5W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 15.4K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
RES SMD 604 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 20PF 2.5KV NP0 2325 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 110MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf
CONN RJ45 PLUG LOCK-IN DEVICE datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf