Amphenol Industrial AIT6AA14S-5PC
AIT6AA14S-5PC picture photo
Mfg. Part Number
AIT6AA14S-5PC
Brief Description
ER 5C 5#16S PIN PLUG
Datasheet Download
AIT6AA14S-5PC.pdf
Availability of AIT6AA14S-5PC
QUANTITY
AIT6AA14S-5PC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6AA14S-5PC
Internal Part NumberEIS-AIT6AA14S-5PC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6AA14S-5PC
Related LinksAIT6AA, AIT6AA14S-5PC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6AA14S-5PC Details Description
Related parts for AIT6AA14S-5PC
IC FIFO SYNC DUAL 2048X9 64-TQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG HSG 14CKT R/A SMD datasheet.pdf
RES 8.1K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 14POS .100 JUMPER 4 INCH datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
FACEPLATE SNGL GANG 2PORT WHITE datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 100mA Backlight, Lighting 16-TSSOP-EP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 80V 100A DPAK datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.15A 4XDFN datasheet.pdf