Amphenol Industrial AIT6AC10SL-3PC-B30
AIT6AC10SL-3PC-B30 picture photo
Mfg. Part Number
AIT6AC10SL-3PC-B30
Brief Description
ER 3C 3#16S PIN PLUG
Datasheet Download
AIT6AC10SL-3PC-B30.pdf
Availability of AIT6AC10SL-3PC-B30
QUANTITY
AIT6AC10SL-3PC-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6AC10SL-3PC-B30
Internal Part NumberEIS-AIT6AC10SL-3PC-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6AC10SL-3PC-B30
Related LinksAIT6AC10S, AIT6AC10SL-3PC-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6AC10SL-3PC-B30 Details Description
Related parts for AIT6AC10SL-3PC-B30
CONN RING 14-16 AWG #8 PL-GRIP datasheet.pdf
RES SMD 4.32K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 13K OHM 1% 30W datasheet.pdf
1000W HALOGEN FLOODLIGHT datasheet.pdf
WATERTITE CONNECTOR-50 AMP 480V datasheet.pdf
SLEEVE BRAID NYLON 1/4 BK 50' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125" datasheet.pdf
TOOL PART LOWER DIE CUTTER datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V datasheet.pdf