Amphenol Industrial AIT6CGR16CA12-24-28SC
AIT6CGR16CA12-24-28SC picture photo
Mfg. Part Number
AIT6CGR16CA12-24-28SC
Brief Description
ER 24C 24#6 SKT PLUG
Datasheet Download
AIT6CGR16CA12-24-28SC.pdf
Availability of AIT6CGR16CA12-24-28SC
QUANTITY
AIT6CGR16CA12-24-28SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6CGR16CA12-24-28SC
Internal Part NumberEIS-AIT6CGR16CA12-24-28SC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6CGR16CA12-24-28SC
Related LinksAIT6CGR16C, AIT6CGR16CA12-24-28SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6CGR16CA12-24-28SC Details Description
Related parts for AIT6CGR16CA12-24-28SC
RES SMD 430 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 68PF 630V NP0 1206 datasheet.pdf
OSC VCXO 491.52MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES SMD 4.22K OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
LED LAMP ARRAY ALLNGAP datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
VHDM BP 6ROW SIG END 25 COL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
CAP ALUM 12UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP FILM 5.6NF 3.5% 1000VDC RAD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 79POS SKT datasheet.pdf