Amphenol Industrial AIT6E24-22PC-C10
AIT6E24-22PC-C10 picture photo
Mfg. Part Number
AIT6E24-22PC-C10
Brief Description
ER 4C 4#8 PIN PLUG
Datasheet Download
AIT6E24-22PC-C10.pdf
Availability of AIT6E24-22PC-C10
QUANTITY
AIT6E24-22PC-C10 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6E24-22PC-C10
Internal Part NumberEIS-AIT6E24-22PC-C10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6E24-22PC-C10
Related LinksAIT6E24-, AIT6E24-22PC-C10 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6E24-22PC-C10 Details Description
Related parts for AIT6E24-22PC-C10
IC OPAMP INSTR 396KHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
IC DAC 8BIT 2WIRE SER SOT23-5 datasheet.pdf
CABLE COAXIAL RG59 20AWG 1000' datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING 4FT STICK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES 1 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 87A DPAK datasheet.pdf
TRANS NPN 160V 1.5A TP datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL STR 16POS datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS .050" R/A PCB datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 1200W datasheet.pdf