Amphenol Industrial AIT6FA18-1SS-025
AIT6FA18-1SS-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIT6FA18-1SS-025
Brief Description
ER 10C 10#16 SKT PLUG
Datasheet Download
AIT6FA18-1SS-025.pdf
Availability of AIT6FA18-1SS-025
QUANTITY
AIT6FA18-1SS-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6FA18-1SS-025
Internal Part NumberEIS-AIT6FA18-1SS-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6FA18-1SS-025
Related LinksAIT6FA18, AIT6FA18-1SS-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6FA18-1SS-025 Details Description
Related parts for AIT6FA18-1SS-025
DIODE SCHOTTKY 40V 1.5A SMA datasheet.pdf
RES SMD 1.43K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER 22POS DUAL R/A TIN datasheet.pdf
POT SLIDE 100K OHM .1W 20MM datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 50A ZERO PNL MNT datasheet.pdf
RES 120K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
OSC MEMS 25.000MHZ H/LV-CMOS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS BOX MNT PINS datasheet.pdf