Amphenol Industrial AIT6TA20-29PZC-025
AIT6TA20-29PZC-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIT6TA20-29PZC-025
Brief Description
ER 17C 17#16 PIN PLUG
Datasheet Download
AIT6TA20-29PZC-025.pdf
Availability of AIT6TA20-29PZC-025
QUANTITY
AIT6TA20-29PZC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6TA20-29PZC-025
Internal Part NumberEIS-AIT6TA20-29PZC-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6TA20-29PZC-025
Related LinksAIT6TA20-, AIT6TA20-29PZC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6TA20-29PZC-025 Details Description
Related parts for AIT6TA20-29PZC-025
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RECEPT 0.4MM 20POS TEST SMD datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C UNSHIELDED datasheet.pdf
RES 26.7K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf