Amphenol Industrial AIT6UW10SL-3SC
AIT6UW10SL-3SC picture photo
Mfg. Part Number
AIT6UW10SL-3SC
Brief Description
ER 3C 3#16S SKT PLUG
Datasheet Download
AIT6UW10SL-3SC.pdf
Availability of AIT6UW10SL-3SC
QUANTITY
AIT6UW10SL-3SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6UW10SL-3SC
Internal Part NumberEIS-AIT6UW10SL-3SC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6UW10SL-3SC
Related LinksAIT6UW1, AIT6UW10SL-3SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6UW10SL-3SC Details Description
Related parts for AIT6UW10SL-3SC
DIODE ZENER 6.8V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.1A 30V datasheet.pdf
IC SATELLITE TUNER 8PSK 56HVQFN datasheet.pdf
RES 12 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 4.1A 24 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 604 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 11.4K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 137 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 10.9 OHM 1% 20W datasheet.pdf