Hirose Electric Co Ltd AM/FH12-S-0.5SH(61)
AM/FH12-S-0.5SH(61) picture photo
Mfg. Part Number
AM/FH12-S-0.5SH(61)
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
AM/FH12-S-0.5SH(61).pdf
Availability of AM/FH12-S-0.5SH(61)
QUANTITY
AM/FH12-S-0.5SH(61) Order Process
Ship out your order
Specifications of AM/FH12-S-0.5SH(61)
Internal Part NumberEIS-AM/FH12-S-0.5SH(61)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AM/FH12-S-0.5SH(61)
Related LinksAM/FH12-S, AM/FH12-S-0.5SH(61) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
AM/FH12-S-0.5SH(61) Details Description
Related parts for AM/FH12-S-0.5SH(61)
HDR STR SR.100 TP datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
RES 249 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR PHOTOELECTRIC 10-150MM datasheet.pdf
CAP CER 39PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 30ppm 9pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 2.94K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
ATTENUATOR 1206 SMD 4 DB datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 80W datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
POT 250K OHM 1/20W CARBON LOG datasheet.pdf