Hirose Electric Co Ltd AM100/H/MS(68)
AM100/H/MS(68) picture photo
Mfg. Part Number
AM100/H/MS(68)
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
AM100/H/MS(68).pdf
Availability of AM100/H/MS(68)
QUANTITY
AM100/H/MS(68) Order Process
Ship out your order
Specifications of AM100/H/MS(68)
Internal Part NumberEIS-AM100/H/MS(68)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AM100/H/MS(68)
Related LinksAM100/H, AM100/H/MS(68) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
AM100/H/MS(68) Details Description
Related parts for AM100/H/MS(68)
MOD DIODE SCR 25A 480VAC ISO QC datasheet.pdf
IC BUFF/DVR 4BIT N-INVERT 28PLCC datasheet.pdf
RV COAXIAL SWITCH datasheet.pdf
CONN RCPT R/A 6PWR 20SGL 3.18MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CAP CER 5.1PF 100V BP 1206 datasheet.pdf
RES 619 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
SERVO MOTOR datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 61POS WALL MNT SKT datasheet.pdf