Panasonic Electronic Components AMBA240902
AMBA240902 picture photo
Mfg. Part Number
AMBA240902
Brief Description
MOTION SENSOR H TYPE 20CM
Datasheet Download
AMBA240902.pdf
Availability of AMBA240902
QUANTITY
AMBA240902 Order Process
Ship out your order
Specifications of AMBA240902
Internal Part NumberEIS-AMBA240902
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AMBA240902
Related LinksAMBA2, AMBA240902 Datasheet, Panasonic Electronic Components Distributor
AMBA240902 Details Description
Related parts for AMBA240902
JUMPER-H1502TR/A3048Y/H1500TR 3" datasheet.pdf
RES SMD 806 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
CONN HEADER 15POS 1MM VERT SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 71A TDSON-8 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
DIODE RF PIN 200MA 2QFN datasheet.pdf
BIG CHIP LED DAY WHITE 2420LM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf