Panduit AMC25-AT-C10
AMC25-AT-C10 picture photo
Mfg. Part Number
AMC25-AT-C10
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
ADHESIVE MNT CLIP
Datasheet Download
AMC25-AT-C10.pdf
Availability of AMC25-AT-C10
QUANTITY
AMC25-AT-C10 Order Process
Ship out your order
Specifications of AMC25-AT-C10
Internal Part NumberEIS-AMC25-AT-C10
Lead Free Status / RoHS Status
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
Series-
TypeU-Clip
Opening Size1.00" L x 0.79" W x 0.36" H (25.4mm x 20.0mm x 9.1mm)
Mounting TypeAdhesive
MaterialPVC
ColorWhite
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AMC25-AT-C10
Related LinksAMC25-, AMC25-AT-C10 Datasheet, Panduit Distributor
AMC25-AT-C10 Details Description
Related parts for AMC25-AT-C10
IC MPU M680X0 25MHZ 114PGA datasheet.pdf
RES SMD 4.02K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC SDRAM 512MBIT 133MHZ 90VFBGA datasheet.pdf
MOSFET P-CH 100V 38A D2PAK datasheet.pdf
RES 33K OHM 4W 5% AXIAL datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4-SSOP datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 1.25W DO213AB datasheet.pdf