Honeywell Sensing and Productivity Solutions AML51-K10YY
AML51-K10YY picture photo
Mfg. Part Number
AML51-K10YY
Datasheet Download
AML51-K10YY.pdf
Availability of AML51-K10YY
QUANTITY
AML51-K10YY Order Process
Ship out your order
Specifications of AML51-K10YY
Internal Part NumberEIS-AML51-K10YY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AML51-K10YY
Related LinksAML51, AML51-K10YY Datasheet, Honeywell Sensing and Productivity Solutions Distributor
AML51-K10YY Details Description
Related parts for AML51-K10YY
RES 12K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.56UF 3% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONTACT BLOCK E-STOP 2NC RED datasheet.pdf
RES SMD 3.92K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG LDO 0.75V 1A 8SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT CAP 20POS VERT BLACK datasheet.pdf
RES CHAS MNT 4.99 OHM 1% 20W datasheet.pdf
CAP CER 15UF 10V JB 0805 datasheet.pdf
RES 4.75K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf