Honeywell Sensing and Productivity Solutions AML52-C10B
AML52-C10B picture photo
Mfg. Part Number
AML52-C10B
Manufacturer
Product Category
Accessories - Caps
Brief Description
SQUARE BUTTON W/LED FOR PSHBTN
Datasheet Download
AML52-C10B.pdf
Availability of AML52-C10B
QUANTITY
AML52-C10B Order Process
Ship out your order
Specifications of AML52-C10B
Internal Part NumberEIS-AML52-C10B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Switches
FamilyAccessories - Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AML52-C10B
Related LinksAML52, AML52-C10B Datasheet, Honeywell Sensing and Productivity Solutions Distributor
AML52-C10B Details Description
Related parts for AML52-C10B
FIXED IND 8.2UH 1.2A 87 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125 EXTEND datasheet.pdf
POWER ENTRY MOD 10A 1PL ILL RED datasheet.pdf
CLEAR COVER FOR DMB-4772 datasheet.pdf
RES 2.23 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
GK NICU NRSG PU V0 DSH datasheet.pdf
RES SMD 0.47 OHM 5% 3W 6327 datasheet.pdf
RES SMD 43 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TV 23C 21#20 2#16 PIN J/N RECP datasheet.pdf
TV 30C MIXED(QUAD) SKT PLUG datasheet.pdf
Virtex-II 1.5V Field-Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf