Avago Technologies US, Inc. AMMC-5618-W10
AMMC-5618-W10 picture photo
Mfg. Part Number
AMMC-5618-W10
Manufacturer
Product Category
RF Die Products
Brief Description
IC MMIC AMP 3STAGE 6-20GHZ
Datasheet Download
AMMC-5618-W10.pdf
Availability of AMMC-5618-W10
QUANTITY
AMMC-5618-W10 Order Process
Ship out your order
Specifications of AMMC-5618-W10
Internal Part NumberEIS-AMMC-5618-W10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Die Products
Series-
FunctionAmplifier
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AMMC-5618-W10
Related LinksAMMC-5, AMMC-5618-W10 Datasheet, Avago Technologies US, Inc. Distributor
AMMC-5618-W10 Details Description
Related parts for AMMC-5618-W10
D-SUB CABLE - MMM09K/MC10G/X datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANS 8SMD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 20MHZ RRO 16QFN datasheet.pdf
DISPLAY CBL DGTL PVC TRUNK 50' datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS PNL MNT SKT PCB datasheet.pdf
DEMO BOARD MS LTC2946 I2C EN MON datasheet.pdf
IC CTRLR BUCK ISO PWM 16TSSOP datasheet.pdf
CAP FILM 3.6NF 3.5% 1600VDC RAD datasheet.pdf
TV 16C 16#16 PIN J/N RECP datasheet.pdf
SWITCH SELECTOR DPST-NO 10A 120V datasheet.pdf